Koła zainteresowań w roku szkolnym 2021/2022

 

 KOŁA ZAINTERESOWAŃ - 2021/2022

 

PONIEDZIAŁEK

Koło historyczne kl. III-VIII

godz. 15.15 – 16.00

p. Justyna Wojtkowska

SKS

godz. 15.15

p. Katarzyna Gendasz

 

WTOREK

Koło matematyczne (kl. II)

godz. 12.45 – 13.30

Lila Rudnicka

 

Koło plastyczne kl. I-III

godz. 13.30 – 14.30

p. Lila Rudnicka

p. Karolina Surówka

 

Koło geograficzne

godz. 12.45-13.30

p. Krystyna Beniak

 

ŚRODA

Akrobatyka sportowa

godz. 7.00 – 8.00

p. Rafał Baderko

 

Piłka nożna kl. I-III

godz. 13.00 – 13.45

p. Rafał Baderko

 

Koło czytelnicze kl. I-III

godz. 14.20-15.10

p. Danuta Leszkowicz

 

SKS

godz. 15.15

p. Katarzyna Gendasz

 

CZWARTEK

Schola dziecięca (kl. I-IV)

godz. 12.45 – 13.30

s. Bożena Cichańska

Piłka nożna kl. IV-VIII

godz. 15.00 – 16.00

p. Rafał Baderko

 

PIĄTEK

Wolontariat salezjański

(kl. VIII)

godz. 18.00

s. Bożena Cichańska

 

Akrobatyka sportowa

godz. 12.45 – 13.30

p. Rafał Baderko

 

Piłka nożna kl. IV-VIII

godz. 13.30 – 14.30

p. Rafał Baderko

 

Koło ekologiczno-przyrodnicze

godz. 13.30 – 14.15

p. Katarzyna Gendasz

 

 

 

DODATKOWE /WYRÓWNUJĄCE

 

 
 

PONIEDZIAŁEK

Matematyka kl. IV

godz. 8.10 – 8.55

p. Danuta Szuwarowska

Język polski dla dziecka z zagranicy (kl. I)

godz. 8.10 – 8.55

p. Marta Kuźniak-Wilk

Zajęcia wyrównawcze kl. II

godz. 11.40 – 12.25

p. Lila Rudnicka

Język polski dla dziecka z zagranicy (kl. III)

godz. 12.35 – 13.20

p. Karolina Surówka

WTOREK

Język polski dla dziecka z zagranicy (kl. III)

godz. 8.10 – 8.55

p. Karolina Surówka

 

Język polski dla dziecka z zagranicy (kl. V)

godz. 8.10 – 8.55

p. Ewa Juszczak

 

ŚRODA

Zajęcia dodatkowe kl. I

godz. 8.10 – 8.55

p. Marta Kuźniak-Wilk

 

Matematyka kl. VIII b

godz. 7.10 – 8.55

p. Anna Rutkowska

 

CZWARTEK

Matematyka kl. V

godz. 7.00 – 7.45

p. Danuta Szuwarowska

Język polski dla dziecka z zagranicy (kl. V)

godz. 12.45 – 13.30

p. Ewa Juszczak

Język polski kl. VII b

godz. 12.45 – 13.30

p. Jadwiga Jonas

Język polski kl. VII a

godz. 13.30 – 14.15

p. Jadwiga Jonas

PIĄTEK

Język polski dla dziecka z zagranicy (kl. I)

godz. 12.30 – 13.15

p. Marta Kuźniak-Wilk

 

WF z AWF kl. III

godz. 11.40 – 12.25

p. Karolina Surówka