"GIMNAZJADA"

Dnia 15-03-2013 w II Liceum Ogólnokształcącym odbył się konkurs z języka angielskiego "GIMNAZJADA". Pani Aleksandra Hermanowicz z naszej szkoły oddelegowała: Aleksandrę Filip, Marię Gabrowską oraz mnie - Olę Kobę.
Konkurs rozpoczął się o godzinie 9.00 i wszyscy uczestnicy zostali przywitani przez organizatorów. Cały arkusz testowy składał się z pytań dotyczących zarówno gramatyki i słownictwa, jak i wiedzy o krajach anglojęzycznych. Po ukończeniu pisania każdy uczestnik mógł udać się do specjalnie przygotowanej klasy, gdzie przygotowany był słodki poczęstunek. Następnie, w czasie gdy komisja sprawdzała nasze prace, wszyscy zostaliśmy oprowadzeni po budynku liceum.

Po ukończeniu sprawdzania i wypisaniu dyplomów nastąpiła najważniejsza część - rozdanie nagród. Z przyjemnością oznajmiam, że udało mi się zająć trzecie miejsce. W nagrodę otrzymałam odtwarzacz mp4 oraz komplet gadżetów od miasta Dzierżoniowa. Po zrobieniu pamiątkowych zdjęć laureatów, każdy z uczestników udał się do swojej szkoły.

Ola Koba, klasa III B