Akcja- PIERNIKI

  • 1
Dnia 4 grudnia już w godzinach rannych w klasie III  szkoły podstawowej gościliśmy mamę Kingi - p. Kasię Lorek. W tym dniu miało miejsce wielkie wydarzenie dla nas i dla klasy IIb z p.Małgosią Mikułą.Wszystkie dzieci przyszły do szkoły bez książek i przebrały się za prawdziwych cukierników, bo była u nas akcja- PIERNIKI. Pani Kasia przystąpiła do pracy i pod jej kierunkiem dzieci  wyrabiały  i ugniatały ciasto,potem  foremkami wykrawały wzorki. Następnie przynosiły do piekarnika , by je upiec. Szefem od pieczenia była s. Małgorzata.

Dzieci pomagały jej-ściągać pierniki  z blachy.Następnie zanosiły do klasy,  by tam z   mamą Kingi  je dekorować.Po zakończeniu pracy była degustacja - pyszności.!!!

s.Małgorzata Kieroń

  • 1
  • dscf1005
  • dscf1009
  • dscf1010
  • dscf1012
  • dscf1013
  • dscf1023
  • dscf1027
  • dscf1033