ZABAWA KARNAWAŁOWA W KLASACH I - III

Czas karnawału to czas zabaw szkolnych. Dzieci z radością czekają na ten dzień.  W tym dniu przychodzą przebrane w piękne stroje. Wcześniej  na zajęciach z uczniami przygotowujemy  elementy do wystroju sali. Są to różnokolorowe łańcuchy , serpentyny, balony bądź inne dekoracje. Punktualnie o godzinie 9:00 rozpoczęła się zabawa. Najpierw dzieci odtańczyły  wspólny integracyjny taniec, a następnie każdy  miał możliwość zaprezentowania swojego stroju, przechodząc się dostojnym krokiem przez środek sali. Uczniowie podczas balu „odwiedzili” różne kraje świata i poznali tańce takie jak: makarena, korrida czy samba. Przez dwie i pół godziny bawiły się świetnie.  W czasie balu już na samym początku odbyła się też sesja zdjęciowa, podczas której zostały uwieńczone na pamiątkę wspaniałe stroje naszych wychowanków oraz wybrani przez komisję ,, Król i Królowa balu’’.

Zostali nimi Szymon Łyżwa i Amelia Iwaszkiewicz. Po godzinnej zabawie, była także krótka przerwa na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców, którym jeszcze raz serdecznie dziękujemy!!!  Zabawa skończyła się  o godzinie 11:15. Po posprzątaniu sali z dziećmi  z  dobrymi humorami udaliśmy się do świetlicy.

L. Rudnicka, M. Mikuła, s. M.

• dscf1193
  • dscf1194